Transport i Spedycja

Firma Colian Logistic posiada niezbędne certyfikaty i licencje potwierdzające nasze kompetencje. Posiadamy także Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika oraz polisę Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika i Spedytora. Przewozy odbywają się w oparciu o Prawo Przewozowe lub CMR.

Firma Colian Logistic zajmując się organizacją logistyki dystrybucji dla grupy kapitałowej Colian Holding S.A. jak i na potrzeby  podmiotów zewnętrznych z różnych branży.

W ofercie posiadamy możliwości  przewozów drogowych FTL, LTL na terenie kraju oraz UE. Dbając o zachowanie wysokiej jakości usług współpracujemy ze starannie wybranymi  przewoźnikami na zasadach umów długoterminowych w oparciu o najwyższe standardy obsługi Działamy ściśle wg. ustalonych procedur, co gwarantuje zachowanie bezpieczeństwa przewozów. Używane przez nas samochody spełniają europejskie normy ekologiczne.

Bazując na wieloletnich doświadczeniach wypracowaliśmy efektywne metody zarządzania środkami transportu, umożliwiające nam realizację zleceń w ciągu 24h „ Next–Day ” od momentu wystawienia zlecenia transportowego.

Oferujemy specjalistyczną i kompleksową obsługę każdego typu przesyłek.

Transport morski

Silnie rozwijający się transport morski daje możliwość pozyskania nowych rynków zbytu gdyż bariery stają się coraz mniejsze, jesteśmy gotowi wprowadzić Państwa w tą dziedzinę i służyć naszą wiedzą i doświadczeniem.

W oparciu o nasz bezpośredni kontakt i dobre relacje z armatorami oraz agentami proponujemy Państwu usługi w zakresie spedycji morskiej

  • Oferujemy Państwu transport standardowych kontenerów typu: 20', 40' i 40' HC oraz kontenerów chłodniczych  
  • Mamy możliwość zająć się ładunkami pełnokontenerowymi (FCL), oraz niepełnokontenerowymi (LCL),
  • Jesteśmy gotowi podjąć zlecenie transportu z portów morskich bezpośrednio od  klienta lub wskazanego Przez Państwa magazynu.
  • Dodatkowo mamy możliwość dokonania wszelkich formalności w biurze armatora w Państwa imieniu.

Zajmujemy się również zwalnianiem kontenerów, oferujemy atrakcyjne stawki na frachty oraz możliwie najszybsze rozwiązania.

  • W kwestiach celnych możemy Państwu zaproponować naszych partnerów biznesowych w portach: Gdynia / Gdańsk / Hamburg, gdzie zaprzyjaźnieni agenci pomogą zorganizować export lub import.
  • Oferujemy  transport na wybrany kierunek oraz pełne, fachowe doradztwo. 
  • Zajmujemy się organizacją pierwszych transportów i pomagamy  dokonać wyboru jego formy.

Odpowiadając na potrzeby rynku realizujemy  również wybrany etap w procesie transportu morskiego.